PCo Šatní skříň KIWI – Sonoma/Bílá

6 529 

PCo Šatní skříň KIWI – Sonoma/Bílá PCo PCo Šatní skříň KIWI – Sonoma/Bílá 6529 Kč

Popis produktu

Šatní skříň KIWI se systémem posuvných dveří, který usnadňuje používání a šetří místo. Skříň, vyznačující se moderním provedením a především velkým úložným prostorem, se hodí do všech interiérů. 

Díky posuvnému systému dveří se skříň hodí i do menších místností. Velký úložný prostor zajistí čtyři uzavřené police uvnitř šatní skříně. Uvnitř prostoru se také nachází tyč pro zavěšení oděvů.

Šatní skříň je široká 130 cm a je rozdělena na dvě stejné části, hloubka skříně činí 62 cm v kombinaci dvou dekoru Bílá/Sonoma.

Posuvná šatní skříň je zpracována z pevné laminované desky o tloušťce 16 mm, hrany jsou zakončeny odolnou ABS dýhou, které se otevírají pomocí úchytků. Skříň je vybavena účinným posuvným systémem, který zahrnuje komponenty jako kování a válečky pro posouvání dveří pro snadné otevírání a zavírání dveří. 

* Nábytek je zcela nový, zabalený v originálním obalu a v demontovaném stavu. Balíček obsahuje také přehledný montážní návod. 

Další vlastnosti: Výrobce PCo. Materiál Lamino. Celková výška 200 cm. Celková šířka 130 cm. Celková hloubka 62 cm. Dekor Bílá/Sonoma. Počet dveří 2. Počet polic 4. . . .

Související produkty