Maxi Postel z masivu ECONOMY 80 x , Odstín Přírodní

1 999 

Maxi Postel z masivu ECONOMY 80 x , Odstín Přírodní Maxi Maxi Postel z masivu ECONOMY 80 x , Odstín Přírodní 1999 Kč

Popis produktu

Postel z masivu ECONOMY patří k nejoblíbenějším postelím mezi zákazníky – kombinace masivní konstrukce a přírodního vzhledu se stane nezbytným kouskem ve Vaší ložnici. Tato postel vás ohromí svou stabilní konstrukcí, vyrobenou z prvotřídního borovicového dřeva, a překvapivě atraktivní cenou. Každý detail této postele je pečlivě promyšlený, aby vyhovoval nejen Vašim estetickým představám, ale také Vašim zdravotním potřebám. Je lakována certifikovaným lakem, který je šetrný k alergikům, což znamená, že si budete moci užívat klidný spánek bez obav.

Ať už se jedná o odpočinek po dlouhém dni nebo příjemné ráno plné energie – postel ECONOMY Vám zajistí kvalitní odpočinek, který oceníte každý den.

K této posteli nedodáváme laťový rošt, je nutné tedy si ho přikoupit v příplatkovém parametru nebo v jej naleznete v souvisejících produktech. K této posteli také nabízíme širokou škálu matrací v naši kategorii MATRACE. Nosnost postele je 120 kg na jednu polovinu postele, v případě zakoupení druhého roštu docílíte vyšší nosnosti až o 20%.

Postel je dodávaná v demontu a je určena k samostatné montáží podle montážního návodu přiložený v balení.

 

Další vlastnosti: Výrobce Maxi. Délka vnější 206 cm. Délka vnitřní 200 cm. Šířka (vnější) 87 cm. Šířka vnitřní 80 cm. Výška čela u hlavy 64 cm. Výška čela u nohou 37 cm. Materiál Masiv Borovice. Spací plocha 80 x 200 cm. Dekor Bílá. Rošt Bez roštu.

Související produkty